Publications Office of the EU
Bulharsko-Kazanlak: Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Bulharsko-Kazanlak: Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie

  • Udelenie zákazky
    19/04/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Община Казанлък
Miesto plnenia
NUTS code: BG344 Стара Загора
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG344 Стара Загора
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50110000 Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
436,000.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
436,000.00 BGN
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Предметът на настоящата поръчка включва изпълнение на услуги по техническо поддържане, основни, текущи и аварийни ремонти на специализирани и неспециализирани автомобили, собственост на ОП КД и ПИС

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
436,000.00
Konečná hodnota zákazky
436,000.00 BGN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: „Декс Славови“ ЕООД
Poštová adresa: ул. „Борис Митев“ № 12
Mesto: Крън
PSČ: 6140
Krajina: BTN
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.