Publications Office of the EU
Česká republika-Praha: Anestetiká - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česká republika-Praha: Anestetiká

  • Oznámenie výsledkov
    10/10/2015
  • Uverejnené
    12/12/2015
  • Lehota
    29/01/2016
  • Zrušené
    03/03/2016
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Zrušené
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nemocnice Na Bulovce
Miesto plnenia
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33661100 Anestetiká
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
10,497,006.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
6
Referenčné číslo ponuky
2015/107
Opis

Předmětem veřejné zakázky je Dodávka anestetik na základě rámcové smlouvy po dobu 36 měsíců.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
29/01/2016 12:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.