Publications Office of the EU
1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

1/DLII6/PM006 - Arzneimittel Butylscopolamin

  • Uverejnené
    27/03/2025
  • Lehota
    05/05/2025
  • Otváranie ponúk
    05/05/2025
  • Udelenie zákazky
    13/06/2025
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der Bundeswehr
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33000000 Zdravotnícke vybavenie, farmaceutický materiál a výrobky osobnej starostlivosti
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
-1.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
6002823200-BAIUDBw DL II 6.1 EVGSan zentral
Opis

6002823200- 1/DLII6/PM006 - Lieferung von Arzneimitteln - Butylscopolamin

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://www.evergabe-online.de
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: povolený
http://www.evergabe-online.de
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
05/05/2025 08:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.