Publications Office of the EU
Spojené kráľovstvo-Newport: Zdravotnícke služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené kráľovstvo-Newport: Zdravotnícke služby

  • Udelenie zákazky
    09/05/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Isle of Wight Council
Miesto plnenia
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Sídlo kupujúceho
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
85100000 Zdravotnícke služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
603.54
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
603.54 GBP
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

RH — mental health support (65+).

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
603.54
Konečná hodnota zákazky
603.54 GBP
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Autumn House Care Ltd
Poštová adresa: 25-27 avenue Road
Mesto: Sandown
PSČ: PO36 8BN
Krajina: GBR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.