Publications Office of the EU
Holandsko-Amsterdam: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Holandsko-Amsterdam: Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora

  • Udelenie zákazky
    26/03/2015
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: NL329 Groot-Amsterdam
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
100,100.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
114123 - 766
Opis

Gemeente Amsterdam heeft regelmatig behoefte aan externe inhuur van diverse expertise en capaciteit. Gemeente Amsterdam nodigt geïnteresseerde Ondernemers voor de vakgebieden uit om zich te registreren op het CTM platform en aan te melden voor het platform Externe inhuur. Ondernemers kunnen zich aanmelden voor 1 of meerdere vakgebieden binnen. Zodra gemeente Amsterdam behoefte heeft aan externe inhuur, wordt de offerteaanvraag in het platform Externe inhuur uitgezet. Ondernemers kunnen zich aanmelden voor de het platform Externe inhuur conform de minimaal gestelde eisen. Aan de toelating kan geen recht op opdrachten worden ontleend.
Het platform Externe inhuur voor externe inhuur heeft betrekking op functies in de volgende vakgebieden (onder voorbehoud van ontwikkelingen/uitbreidingen):
— arbo,
— (bouw) technisch,
— communicatie,
— facilitair,
— financieel,
— personeel en organisatie,
— ICT,
— inkoop,
— interim management en advies,
— juridisch.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
100,100.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Cygnus Infrastructure
Poštová adresa: Kantmos 41
Mesto: Houten
PSČ: 3994 KG
Krajina: NLD
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.