Publications Office of the EU
S3 Weinviertler Schnellstraße, SAB Göllersdorf Großstelzendorf, Statisch konstruktive Nachprüfung Kunstbauten - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S3 Weinviertler Schnellstraße, SAB Göllersdorf Großstelzendorf, Statisch konstruktive Nachprüfung Kunstbauten

  • Uverejnené
    25/02/2025
  • Lehota
    12/03/2025
  • Otváranie ponúk
    12/03/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Autobahnen- und Schnellstraßen-Finanzierungs-AG vertreten durch die ASFINAG Baumanagement GmbH
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: AT130 Wien
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
ProVia ID: 130463
Opis

Die gegenständliche Dienstleistung umfasst die statisch konstruktive Nachprüfung der Kunstbauten (Einreichplanung, Ausschreibungsplanung und Detailplanung (Option)) des Sicherheitsausbaus auf der S 3 Weinviertler Schnellstraße im Abschnitt Göllersdorf – Großstelzendorf von ca. km 14,400 bis ca. km 17,200.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://provia.at
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://provia.at
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
12/03/2025 13:00
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Qualität
Váha (percentá, presne): 70
Kritérium:
Typ: price
Opis: Preis
Váha (percentá, presne): 30
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.