Publications Office of the EU
Rumunsko-București: Pneumatiky pre motorové vozidlá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-București: Pneumatiky pre motorové vozidlá

  • Uverejnené
    01/02/2019
  • Lehota
    11/03/2019
  • Otváranie ponúk
    11/03/2019
  • Udelenie zákazky
    23/06/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574
Miesto plnenia
NUTS code: RO România
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO321 Bucureşti
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34351100 Pneumatiky pre motorové vozidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
4,799,027.57 RON
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
20,499,130.60 RON
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
101
Referenčné číslo ponuky
4193125-2018-6
Opis

Furnizare anvelope, camere de aer si benzi de janta, conform II.2 Lista de loturi si cerintelor din caietul de sarcini
Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20.
In masura in care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate in termenul de mai sus, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari va fi transmis in a 11-a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Ministerul Apărării — Unitatea Militară 02574
Vnútroštátne registračné číslo: Romania
Poštová adresa: Drumul Taberei nr. 7B
Mesto: Bucureşti
Kód NUTS: RO321
PSČ: 061352
Krajina: ROU
Kontaktná osoba: Luben Alin
Hlavná adresa: www.manp.ro
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
11/03/2019 15:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.