Publications Office of the EU
„Vytváranie a spravovanie odpadu Spoločenstva zo skutočných majetkov ESTATE zo spoločenstva BIAŁOBRZEG v roku 2026“ - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

„Vytváranie a spravovanie odpadu Spoločenstva zo skutočných majetkov ESTATE zo spoločenstva BIAŁOBRZEG v roku 2026“

  • Uverejnené
    05/09/2025
  • Lehota
    10/10/2025
  • Otváranie ponúk
    10/10/2025
  • Udelenie zákazky
    27/11/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gmina Białobrzegi
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,459,462.50 PLN
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Predmetom zákazky je zber a nakladanie s celým tokom komunálneho odpadu vrátane separovane vyzbieraného komunálneho odpadu od vlastníkov nehnuteľností obývaných v obci Białobrzegi spôsobom, ktorým sa zabezpečí dosiahnutie primeranej úrovne recyklácie, prípravy na opätovné použitie a zhodnocovania inými metódami a zníženie hmotnosti biologicky rozložiteľného komunálneho odpadu prevážaného na skládku.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
10/10/2025 11:00
Miesto plnenia
Kód CPV

90500000 - Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom

90530000 - Prevádzka skládok

90510000 - Likvidácia a spracovanie odpadu

90514000 - Služby na recyklovanie kalu

90533000 - Správa odvalov odpadu

90512000 - Služby na prepravu odpadu

90513000 - Služby na spracovanie a likvidáciu nie nebezpečného odpadu

Metóda zadávania zákazky
Termin Płatności
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
2,459,462.50 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Ekoline Usługi Komunalne Sp. z o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Orły
PSČ: 37-716
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.