Publications Office of the EU
Holandsko-Bilthoven: Služby v oblasti zabezpečovania personálu, vrátane zabezpečovania pracovníkov na čas určitý - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Holandsko-Bilthoven: Služby v oblasti zabezpečovania personálu, vrátane zabezpečovania pracovníkov na čas určitý

  • Udelenie zákazky
    18/01/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gemeente De Bilt
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL Nederland
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79620000 Služby v oblasti zabezpečovania personálu, vrátane zabezpečovania pracovníkov na čas určitý
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
122.75 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Inhuuropdrachten voor tijdelijk personeel worden als DAS uitvraag via www.flextender.nl uitgevraagd. Deze aankondiging betreft de publicatie van een gegunde opdracht van de uitvraag AV2489 projectleider verkoop bedrijfskavels en ruimtelijke ontwikkeling. Deze aankondiging is niet automatisch doorgeplaatst van de DAS naar Tenderned.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
122.75 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: De Zakenpartner B.V.
Poštová adresa: Spuistraat 10
Mesto: Rotterdam
PSČ: 3087 BS
Krajina: NLD
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.