Publications Office of the EU
Dodávka nových a/alebo opätovne použitých (opätovné použitie) pevných, prenosných, hybridných IT pracovných staníc a pracovných staníc, opcií a súvisiacich služieb - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Dodávka nových a/alebo opätovne použitých (opätovné použitie) pevných, prenosných, hybridných IT pracovných staníc a pracovných staníc, opcií a súvisiacich služieb

  • Udelenie zákazky
    27/02/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
VILLE DE PARIS
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR101 Paris
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30230000 Zariadenia súvisiace s počítačmi
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
47,800,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Dodávka nových a/alebo opätovne použitých (opätovné použitie) pevných, prenosných, hybridných IT pracovných staníc a pracovných staníc, opcií a súvisiacich služieb

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Pertinence de la performance environnementale de l'offre (15%)
Váha (percentá, presne): 15
Kritérium:
Typ: price
Opis: le prix (60%)
Váha (percentá, presne): 60
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Pertinence de l'organisation mise en œuvre pour la logistique, le suivi des prestations et la prise en compte des évolutions technologiques (25%)
Váha (percentá, presne): 25
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
47,800,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: INMAC WSTORE SAS
Poštová adresa:
Mesto: Roissy en France
PSČ: 95921
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.