Publications Office of the EU
Grécko-Atény: Osvetlenie ciest - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grécko-Atény: Osvetlenie ciest

  • Uverejnené
    08/10/2021
  • Lehota
    09/11/2021
  • Otváranie ponúk
    15/11/2021
  • Udelenie zákazky
    02/08/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
Miesto plnenia
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Sídlo kupujúceho
NUTS code: EL303 Κεντρικός Τομέας Αθηνών
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34993000 Osvetlenie ciest
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
42,232,212.94 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Αντικείμενο της Σύμβασης Αντικείμενο της Δημόσιας Σύμβασης Προμήθειας και Παροχής Υπηρεσιών (Μεικτή Σύμβαση), είναι:
• Η προμήθεια και τοποθέτηση 43.678 τεμαχίων φωτιστικών σωμάτων, για την αντικατάσταση των υφισταμένων, η προμήθεια και τοποθέτηση ασύρματων ελεγκτών φωτιστικών εξοπλισμού για την διαχείριση και τον έλεγχο του οδοφωτισμού και η Εκτέλεση μετρήσεων πεδίου, ρύθμιση απαιτούμενων επιπέδων φωτισμού, θέση σε λειτουργία του συστήματος φωτισμού, και ο προγραμματισμός της πλατφόρμας IoT.
• Η παροχή υπηρεσιών λειτουργίας και συντήρησης του δικτύου και συστήματος οδοφωτισμού και οι υπηρεσίες υποστήριξης και αποκατάστασης βλαβών φωτιστικών σε βάθος δεκαετίας.
• Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε 12 έτη. Δυο έτη για την προμήθεια του αντικειμένου της σύμβασης και τις απαιτούμενες εργασίες και 10 έτη για παροχή υπηρεσιών λειτουργίας και συντήρησης του συστήματος. Κατά τη διάρκεια των δυο ετών της εγκατάστασης ο ανάδοχος είναι υπεύθυνος για τη συντήρηση των τμημάτων της σταδιακής ε

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
Poštová adresa: ΛΙΟΣΙΩΝ 22
Mesto: ΑΘΗΝΑ
Kód NUTS: EL303
PSČ: 10438
Krajina: GRC
Hlavná adresa: www.cityofathens.gr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
15/11/2021 10:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
42,232,212.94 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ Α.Ε.
Poštová adresa:
Mesto: ΑΘΗΝΑ
PSČ:
Krajina: GRC
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.