Publications Office of the EU
Francúzsko-Angers: Čistenie a spracovanie pôdy - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Angers: Čistenie a spracovanie pôdy

  • Uverejnené
    02/12/2019
  • Lehota
    17/01/2020
  • Otváranie ponúk
    17/01/2020
  • Udelenie zákazky
    16/03/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Centre hospitalier universitaire d'Angers
Miesto plnenia
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRG02 Maine-et-Loire
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90522400 Čistenie a spracovanie pôdy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
966,617.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
CHU2019AO02NETTOYAGE
Opis

Appel d'offres ouvert pour la réalisation de prestations de service de nettoyage des locaux de l'hôpital Larrey et de la pharmacie du CHU d'Angers.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=507681&orgAcronyme=x7c
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/01/2020 14:00
Miesto plnenia
Kód CPV

90522400 - Čistenie a spracovanie pôdy

90900000 - Čistiace a sanitárne služby

90910000 - Upratovacie služby

Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
966,617.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: GSF
Poštová adresa: rue Aubry Frères
Mesto: Angers
PSČ: 49000
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.