Publications Office of the EU
Belgicko-Namur: Poštové služby súvisiace s listami - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgicko-Namur: Poštové služby súvisiace s listami

  • Uverejnené
    28/09/2018
  • Lehota
    12/11/2018
  • Otváranie ponúk
    12/11/2018
  • Udelenie zákazky
    29/04/2019
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Direction de la gestion mobilière
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BE352 Arr. Namur
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
64112000 Poštové služby súvisiace s listami
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
5,230,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
20,920,000.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
SPW-DT51-T0.05.02 18G761-F03_0
Opis

Marché ayant pour objet d'assurer les prestations relatives au traitement du courrier national et international émis par les différents services de la Région wallonne et les Cabinets ministériels du Gouvernement wallon situés sur le territoire de la Région wallonne et sur le territoire de la Région de Bruxelles-Capitale:
— dépôt et enlèvement du courrier;
— expédition du courrier suivant différentes formules d’affranchissement (facturation différée, affranchisseuse, timbres, mailings, port payé par le destinataire);
— fourniture de consommables divers et matériel de manutention (par exemple sacs postaux, casiers, documents types, racks de transport, etc).

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=SPW-DT51-T0.05.02+18G761-F02
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
12/11/2018 10:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.