Publications Office of the EU
Verejná súťaž na udelenie služby dizajnu, vývoja a pomoci nového systému personalizovanej archivačnej správy Národného múzea kinematografie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Verejná súťaž na udelenie služby dizajnu, vývoja a pomoci nového systému personalizovanej archivačnej správy Národného múzea kinematografie

  • Udelenie zákazky
    22/05/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana Prolo
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITC11 Torino
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72230000 Vývoj zákazníckeho softvéru (softvéru na objednávku)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
462,450.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
eb88e5a7-4421-46f9-89ee-59d066c80910@1164-G-1636
Opis

Verejná súťaž

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Offerta economicamente più vantaggiosa
Váha (percentá, presne): 70
Kritérium:
Typ: price
Opis: Offerta economicamente più vantaggiosa
Váha (percentá, presne): 30
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
462,450.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: 3x1010 s.r.l.
Poštová adresa:
Mesto: Torino
PSČ: 10128
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.