Publications Office of the EU
Česko-Brno: Antihemoragiká - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Brno: Antihemoragiká

  • Uverejnené
    29/09/2023
  • Lehota
    27/10/2023
  • Otváranie ponúk
    27/10/2023
  • Udelenie zákazky
    06/12/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Fakultní nemocnice Brno
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33621200 Antihemoragiká
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
59,649,830.30 CZK
Referenčné číslo ponuky
23/23
Opis

Předmětem zadávacího řízení je uzavření kupní smlouvy mezi jednotlivými zadavateli – osobami zúčastněnými na společném zadávání a dodavatelem na dodávky léčivých přípravků dle potřeb jednotlivých zadavatelů.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Fakultní nemocnice Brno
Vnútroštátne registračné číslo: 65269705
Poštová adresa: Jihlavská 340
Mesto: Brno
Kód NUTS: CZ064
PSČ: 62500
Krajina: CZE
Kontaktná osoba: VERONIKA HAVELKOVÁ
Hlavná adresa: https://www.fnbrno.cz/
Elektronicky:
https://ezak.fnbrno.cz/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/10/2023 10:00
Kupujúci
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
59,649,830.30 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: PHARMOS, a.s.
Poštová adresa: Těšínská 1349/296
Mesto: Ostrava - Radvanice
PSČ: 71600
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.