Publications Office of the EU
Modernizacja systemu kontroli dostępu wraz z implementacją systemu zarządzania informacją o bezpieczeństwie PSIM (Physical Security Information Management) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Modernizacja systemu kontroli dostępu wraz z implementacją systemu zarządzania informacją o bezpieczeństwie PSIM (Physical Security Information Management)

  • Uverejnené
    17/07/2025
  • Lehota
    13/08/2025
  • Otváranie ponúk
    13/08/2025
  • Udelenie zákazky
    18/09/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Politechnika Śląska
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL229 Gliwicki
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
42961100 Systémy riadenia prístupu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
DZPZ.282.48.2025.DM
Opis

1. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację systemu kontroli dostępu wraz z implementacją systemu zarządzania informacją o bezpieczeństwie PSIM (Physical Security Information Management). 2. Kody CPV 42961100-1 System kontroli dostępu, 32441200-8 Sprzęt telemetryczny i sterujący 3. Termin wykonania zamówienia do 3 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/08/2025 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis: Cena C max 60 pkt
Váha (percentá, presne): 60
Kritérium:
Typ: quality
Opis: Gwarancja G max 40 pkt
Váha (percentá, presne): 40
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Connect Sp. z o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Babice
PSČ: 32-600
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.