Publications Office of the EU
Česko-Brno: Farmaceutické výrobky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Brno: Farmaceutické výrobky

  • Uverejnené
    27/10/2023
  • Lehota
    27/11/2023
  • Otváranie ponúk
    27/11/2023
  • Udelenie zákazky
    14/12/2023
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Fakultní nemocnice Brno
Miesto plnenia
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33600000 Farmaceutické výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
5,813,612.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
159/23
Opis

Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky léčivých přípravků dle potřeb zadavatele

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://ezak.fnbrno.cz
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/11/2023 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
5,813,612.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Sanofi s.r.o.
Poštová adresa: Generála Píky 430/26
Mesto: Praha - Dejvice
PSČ: 16000
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.