Publications Office of the EU
Francúzsko-Narbonne: Opravy a údržba protipožiarnych zariadení - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Narbonne: Opravy a údržba protipožiarnych zariadení

  • Uverejnené
    01/04/2022
  • Lehota
    02/05/2022
  • Otváranie ponúk
    02/05/2022
  • Udelenie zákazky
    16/08/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
le Grand Narbonne
Miesto plnenia
NUTS code: FRJ11 Aude
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRJ11 Aude
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50413200 Opravy a údržba protipožiarnych zariadení
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
340,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
48,589.94 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
Gn22p06
Opis

consultation lancée par un groupement de commandes.L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée.Des prestations éventuelles facultatives sont demandées pour le lot no2.Il s'agit d'un accord à bons de commande avec un maximum annuel pour le lot no 1 de 55 000 euros Ht et pour le lot 2 de 30 000 euros (H.T.).

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: le Grand Narbonne
Vnútroštátne registračné číslo: 24110059300078
Poštová adresa: 12 boulevard Frédéric Mistral, Cs50100
Mesto: Narbonne
Kód NUTS: FRJ11
PSČ: 11785
Krajina: FRA
Hlavná adresa: http://www.legrandnarbonne.com/
Elektronicky:
https://marchespublics.aude.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
02/05/2022 14:00
Kupujúci
commune D''Ouveillan
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.