Publications Office of the EU
Španielsko-Tarazona: Zber tuhého komunálneho odpadu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Tarazona: Zber tuhého komunálneho odpadu

  • Uverejnené
    04/05/2021
  • Zrušené
    11/05/2021
  • Otváranie ponúk
    14/06/2021
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Miesto plnenia
NUTS code: ES243 Zaragoza
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES243 Zaragoza
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90511100 Zber tuhého komunálneho odpadu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,620,190.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
122/2021
Opis

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Vnútroštátne registračné číslo: P5000029H
Poštová adresa: Plaza Carmen Viejo, 14
Mesto: Tarazona
Kód NUTS: ES243
PSČ: 50500
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Hlavná adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/06/2021 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,620,190.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.