Publications Office of the EU
PL-Kielce: Stavebné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

PL-Kielce: Stavebné práce

  • Uverejnené
    10/03/2011
  • Lehota
    27/04/2011
  • Otváranie ponúk
    27/04/2011
  • Udelenie zákazky
    05/07/2011
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45000000 Stavebné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
154,651,136.19 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
82,610,948.31 PLN
Referenčné číslo ponuky
Postępowanie nr 10
Opis

Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 776 na odcinku od granicy województwa do Buska - Zdroju wraz z remontem mostu przez rzekę Nidę w Wiślicy. Zakres robót:
— w zakresie przygotowania inwestycji:
—— przejęcie i rozgraniczenie terenu,
—— wytyczenie układu geometrycznego,
—— wycinka drzew i krzewów,
—— zdjęcie warstw humusu,
—— regulacja istniejących urządzeń infrastruktury,
— w zakresie dróg:
—— rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 776 na odcinku od km 43+054,00 do km 83+916,00 długości 40,86 km,
—— budowę 2 małych rond w km 51+410 i w km 52+378,
—— budowę ścieżek rowerowych,
—— rozbudowę skrzyżowań drogi wojewódzkiej 776 z drogami powiatowymi i gminnymi,
— w zakresie obiektów inżynieryjnych:
—— rozbudowa obiektu mostowego w km 53+054 przez rzekę Małoszówkę,
—— rozbudowa obiektu mostowego w km 53+164 przez rzekę Nidzicę,
—— rozbudowa - remont obiektu mostowego w km 70+796 przez rzekę Nidę,
—— rozbudowa obiektu mostowego w km 80+039 przez rzekę Maskalis,
—— remont obiektu mostowego w km 46+009 w miejscowości Kamieńczyce,
—— remont obiektu mostowego w km 47+835 w miejscowości Skorczowa,
—— remont obiektu mostowego w km 53+476 w miejscowości Jakuszowice,
—— rozbudowę, przebudowę i budowę nowych przepustów pod drogą wojewódzką,
— w zakresie uzbrojenia terenu:
—— przebudowę sieci teletechnicznej,
—— przebudowę sieci energetycznej,
—— przebudowę sieci gazowej,
—— przebudowę sieci wodociągowej,
—— przebudowę kanalizacji sanitarnej,
—— przebudowa systemu odwodnienia,
—— odmulenie i udrożnienie rowów odwadniających drogę,
—— budowa i przebudowa przepustów pod drogami bocznymi i zjazdami do posesji i działek,
— urządzenia ochrony środowiska:
—— budowę urządzeń podczyszczających,
— urządzenia bezpieczeństwa ruchu (poza wymienionymi w robotach drogowych):
—— barierki energochłonne na krawędzi korony,
—— oznakowanie poziome i pionowe.
Zamówienie będzie realizowane zgodnie z Przedmiarami robót, Projektami budowlanymi i wykonawczymi,Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi oraz wzorem umowy.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/04/2011 12:00
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
154,651,136.19 PLN
Konečná hodnota zákazky
82,610,948.31 PLN
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.