Publications Office of the EU
Świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu

  • Uverejnené
    06/02/2025
  • Lehota
    10/03/2025
  • Otváranie ponúk
    10/03/2025
  • Udelenie zákazky
    11/04/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Przedsiębiorstwo Komunikacji Metropolitalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL228 Bytomski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60100000 Služby cestnej dopravy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
11,158,560.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
02/ZPS/PKMS/01/2025
Opis

Przedmiot zamówienia stanowi świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu (tabor BN, CN) na ustalonych w zależności od potrzeb Zamawiającego, liniach komunikacyjnych, na obszarze działalności Zamawiającego w okresie 24 miesięcy od dnia rozpoczęcia usługi, w ilości 212 544 roboczogodziny (rbh). Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia znajduje się w projekcie umowy (zał. do SWZ).

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/pkm-swierklaniec
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://platformazakupowa.pl/pn/pkm-swierklaniec
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
10/03/2025 10:15
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
cena
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
11,158,560.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: JMS Sp. z o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Chorzów
PSČ: 41-500
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.