Publications Office of the EU
Francúzsko-Levallois: Textílie a príbuzné položky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Levallois: Textílie a príbuzné položky

  • Uverejnené
    15/11/2022
  • Lehota
    20/12/2022
  • Zrušené
    16/01/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
ville de Levallois
Miesto plnenia
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
19200000 Textílie a príbuzné položky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
Dv2206
Opis

les présents marchés ont pour objet l'acquisition de linge pour la ville de Levallois. Ils sont soumis au Code de la Commande Publique désigné par les termes " le Code " dans les documents de la consultation. Ils sont passés selon la procédure de l'appel d'offres ouvert, soumis aux dispositions des articles L.2124-2, R. 2124-2 et R. 2161-1 à 5 du Code.Ils constituent des accords-cadres à bons de commande soumis aux dispositions des articles L.2125-1 et R.2162-1 à R.2162-6 du Code.La valeur maximale des marchés est de 620 000 euro(s) Htva, compte tenu de leur durée et de leurs éventuelles reconductions, sans montant minimum

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://www.ville-levallois.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
20/12/2022 14:30
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.