Publications Office of the EU
Nemecko-Gelsenkirchen: Vzdelávanie dospelých a iné vzdelávacie služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Gelsenkirchen: Vzdelávanie dospelých a iné vzdelávacie služby

  • Uverejnené
    22/01/2019
  • Lehota
    20/02/2019
  • Otváranie ponúk
    21/02/2019
  • Udelenie zákazky
    22/02/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Integrationscenter für Arbeit Gelsenkirchen- das Jobcenter Team 580 – Vergabestelle
Miesto plnenia
NUTS code: DEA32 Gelsenkirchen, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA32 Gelsenkirchen, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
80400000 Vzdelávanie dospelých a iné vzdelávacie služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
330,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
0.01 EUR
Referenčné číslo ponuky
X-IAG-580-2019-0002
Opis

Vergabe von Maßnahmen zur Beratung und Kenntnisvermittlung für erwerbsfähige, leistungsberechtigte Selbständige – BuKSelb – nach § 16c SGB II – für 120 Teilnehmer im Bezirk des Integrationscenters für Arbeit Gelsenkirchen – das Jobcenter.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Integrationscenter für Arbeit Gelsenkirchen- das Jobcenter Team 580 – Vergabestelle
Poštová adresa: Ahstraße 22
Mesto: Gelsenkirchen
Kód NUTS: DEA32
PSČ: 45879
Krajina: DEU
Hlavná adresa: www.iag-gelsenkirchen.de
Elektronicky:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/X-IAG-580-2019-0002
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
21/02/2019 09:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
330,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
0.01 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: B3 – Beyrow Business Beratung
Poštová adresa: Emil-Zimmermann-Allee 24
Mesto: Gelsenkirchen
PSČ: 45897
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.