Publications Office of the EU
Francúzsko-Clermont-Ferrand: Stavebné práce na stavbe budov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Clermont-Ferrand: Stavebné práce na stavbe budov

  • Udelenie zákazky
    20/12/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Clermont Auvergne Métropole
Miesto plnenia
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRK14 Puy-de-Dôme
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45210000 Stavebné práce na stavbe budov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,730,393.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
10
Referenčné číslo ponuky
18cm-T09
Opis

Marchés de travaux portant sur une construction neuve de bâtiment comprenant une salle polyvalente, une médiathèque et un pôle musical intégrant 4 studios, ainsi que des locaux techniques et de service associés.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.