Publications Office of the EU
Francúzsko-Beauvais: Inžinierske služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Beauvais: Inžinierske služby

  • Uverejnené
    22/10/2021
  • Lehota
    23/11/2021
  • Otváranie ponúk
    24/11/2021
  • Udelenie zákazky
    15/03/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
département de l'oise
Miesto plnenia
NUTS code: FRE22 Oise
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRE22 Oise
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71300000 Inžinierske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
750,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
643,825.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
CG_60_20211012W2_02
Opis

le marché public a pour objet la réalisation des prestations d'aménagement foncier agricole et forestier prévues au titre II du livre 1er du code rural et de la pêche maritime, dans le cadre de la réalisation de grands ouvrages linéaires (Rn2 boissy fresnoy - peroy les gombries et Rn31 section CATENOY - bois de lihus) se répartissant en 2 lots :
- lot 1: Rn2 BOISSY-FRESNOY - peroy-Les-Gombries.
- Lot 2: Rn31 section CATENOY - bois de lihus

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.marches-securises.fr/perso/cg60/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
24/11/2021 09:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.