Publications Office of the EU
Slovinsko-Ljubljana: Profesionálne služby pre ropný priemysel - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Slovinsko-Ljubljana: Profesionálne služby pre ropný priemysel

  • Udelenie zákazky
    06/11/2015
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
76200000 Profesionálne služby pre ropný priemysel
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
342,000.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
138,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
JN 2015-227
Opis

Delegiranje naftnih derivatov – DG za mesec januar 2016.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
342,000.00
Konečná hodnota zákazky
138,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Slovnaft, a.s.
Poštová adresa: Viliče hrdlo 1
Mesto: Bratislava
PSČ: 824 12
Krajina: SVK
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.