Publications Office of the EU
Nórsko-Bergen: Stavebné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nórsko-Bergen: Stavebné práce

  • Uverejnené
    11/04/2022
  • Lehota
    19/08/2022
  • Udelenie zákazky
    21/10/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Bergen kommune - Etat for utbygging
Miesto plnenia
NUTS code: NO0A2 Vestland
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NO Norge
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45000000 Stavebné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
369,599,900.00 NOK
Referenčné číslo ponuky
2018/30697
Opis

Bergen municipality, the Agency for Development hereby invites tenderers to a tender contest for a turnkey contract for project U2600 Garnes comprehensive school,

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://permalink.mercell.com/176518101.aspx
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
369,599,900.00 NOK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Skanska Norge AS (hovedenhet)
Poštová adresa: Lakkegata 53
Mesto: OSLO
PSČ: 0187
Krajina: NOR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.