Publications Office of the EU
Poľsko-Wejherowo: Ručné nástroje - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Wejherowo: Ručné nástroje

  • Uverejnené
    23/02/2018
  • Lehota
    13/04/2018
  • Udelenie zákazky
    22/05/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Powiat Wejherowski
Miesto plnenia
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL Polska
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
44510000 Nástroje
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
91,219.15 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
69,960.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
PZS4.070.3.2.2.1.2018.EC
Opis

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych narzędzi, które stanowiły będą.
Wyposażenie stanowiska pracy dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 im. Jakuba Wejhera w Wejherowie.
Dla 120 uczniówki.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not specified
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
91,219.15 PLN
Konečná hodnota zákazky
69,960.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Z.U.H. ELKOT Krzysztof
Poštová adresa:
Mesto: Kilece
PSČ: 25-540
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.