Publications Office of the EU
Rumunsko-București: Motorové vozidlá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-București: Motorové vozidlá

  • Uverejnené
    05/10/2021
  • Lehota
    02/11/2021
  • Otváranie ponúk
    02/11/2021
  • Udelenie zákazky
    10/12/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
ENGIE ROMANIA S.A.
Miesto plnenia
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO321 Bucureşti
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34100000 Motorové vozidlá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,630,499.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,623,200.00 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
7
Referenčné číslo ponuky
13093222/2021/38
Opis

La nivelul entitatii contractante a intervenit necesitatea achizitionarii a 98 autovehicule noi, necesare desfasurarii activitatii proprii.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: ENGIE ROMANIA S.A.
Vnútroštátne registračné číslo: RO 13093222
Poštová adresa: B-dul Marasesti, nr. 4-6, Sector 4
Mesto: Bucuresti
Kód NUTS: RO321
PSČ: 040251
Krajina: ROU
Kontaktná osoba: George Ganea
Hlavná adresa: www.engie.ro
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
02/11/2021 15:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.