Publications Office of the EU
Grécko-Solún: Inžinierske štúdie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grécko-Solún: Inžinierske štúdie

  • Uverejnené
    24/08/2020
  • Lehota
    29/10/2020
  • Udelenie zákazky
    25/10/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας - Διεύθυνση Τεχνικών Έργων
Miesto plnenia
NUTS code: EL522 Θεσσαλονίκη
Sídlo kupujúceho
NUTS code: EL522 Θεσσαλονίκη
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71335000 Inžinierske štúdie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
255,641.79 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
57,500.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Κατασκευή νέας γέφυρας στον ποταμό Λουδία επί της παλαιάς εθνικής οδού Θεσσαλονίκης - Αθήνας.
Θα εκπονηθούν οι εξής κατηγορίας μελετών:
8: Στατικές μελέτες
9: Μηχανολογικές, ηλεκτρολογικές μελέτες
10: Μελέτες συγκοινωνιακών έργων
13: Μελέτες υδραυλικών έργων
16: Μελέτες τοπογραφίας
21: Γεωτεχνικές μελέτες
27: Περιβαλλοντικές μελέτες
και ΣΑΥ-ΦΑΥ

Metóda predkladania
Elektronicky:
www.eprocurement.gov.gr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
255,641.79 EUR
Konečná hodnota zákazky
57,500.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Β.ΒΡΑΓΓΑΛΑΣ & ΣΥΝ/ΤΕΣ –ΜΕΛΕΤΕΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ» Δ.Τ. ΡΟΗ Ε.Ε
Poštová adresa:
Mesto: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
PSČ:
Krajina: GRC

Oficiálny názov: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΡΑΓΓΑΛΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Poštová adresa:
Mesto: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
PSČ:
Krajina: GRC

Oficiálny názov: ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
Poštová adresa:
Mesto: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
PSČ:
Krajina: GRC

Oficiálny názov: ΗΛΙΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΛΙΔΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Poštová adresa:
Mesto: ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
PSČ:
Krajina: GRC
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.