Publications Office of the EU
Francúzsko-Avignon: Doručovateľské služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Avignon: Doručovateľské služby

  • Uverejnené
    27/03/2018
  • Lehota
    27/04/2018
  • Otváranie ponúk
    02/05/2018
  • Udelenie zákazky
    14/06/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
CPAM du Vaucluse
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRL0 Provence-Alpes-Côte d’Azur
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
64120000 Doručovateľské služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
265,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
264,060.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
2/2018
Opis

Collecte, acheminement et distribution de courriers et divers colis.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
02/05/2018 12:00
Kód CPV

64120000 - Doručovateľské služby

60000000 - Dopravné služby (bez prepravy odpadu)

64121000 - Multimodálne doručovateľské služby

60160000 - Cestná doprava poštových zásielok

60100000 - Služby cestnej dopravy

Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
265,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
264,060.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Marseille courses
Poštová adresa:
Mesto: Marseille
PSČ:
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.