Publications Office of the EU
Acord cadru de furnizare pâine cu secară - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Acord cadru de furnizare pâine cu secară

  • Uverejnené
    10/06/2024
  • Lehota
    08/07/2024
  • Otváranie ponúk
    08/07/2024
  • Udelenie zákazky
    05/08/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO315 Ialomiţa
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
15811100 Chlieb
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
939,170.44 RON
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
9670462_2024_PAAPD1482230
Opis

Furnizare de paine zilnic,la unitatile din subordinea D.G.A.S.P.C. Ialomita Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 15 Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, in a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor, conform OUG 107/2017.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.e-licitatie.ro
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
08/07/2024 14:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.