Publications Office of the EU
Španielsko-Valladolid: Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Valladolid: Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie

  • Udelenie zákazky
    28/02/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Miesto plnenia
NUTS code: ES418 Valladolid
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES418 Valladolid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09000000 Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
46,608,675.87
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
17,871,473.24 EUR
Referenčné číslo ponuky
2040002192 - 080/2023
Opis

Suministro de gas natural canalizado a los centros dependientes de la Gerencia Regional de Salud de Castilla y León

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
46,608,675.87
Konečná hodnota zákazky
17,871,473.24 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: GAS NATURAL COMERCIALIZADORA, S.A.
Poštová adresa: Avenida San Luis, 77
Mesto: Madrid
PSČ: 28033
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.