Publications Office of the EU
Taliansko-Ženeva: Projektovanie a realizácia výskumu a vývoja - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taliansko-Ženeva: Projektovanie a realizácia výskumu a vývoja

  • Oznámenie výsledkov
    26/02/2019
  • Odhad zverejnenia
    21/03/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Neaktívne
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia
Miesto plnenia
NUTS code: ITC33 Genova
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITC33 Genova
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
73300000 Projektovanie a realizácia výskumu a vývoja
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
125,404.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

La Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia (nel seguito anche «IIT») con sede in via Morego 30 – 16163 Genova (ITC33) sta predisponendo l'avvio di una gara per l'affidamento della fornitura di assiemi elettromeccanici con funzione di motoriduttori compatti.
Il presente avviso, pertanto, è da intendersi quale mera indagine finalizzata alla raccolta di manifestazioni diinteresse da parte di operatori economici che siano in grado di fornire uno strumento come richiesto.
Ulteriori informazioni sono reperibili all'indirizzo https:iit.acquistitelematici.it/.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
125,404.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.