Publications Office of the EU
Fínsko-Turku: Práce vrchnej stavby ciest - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fínsko-Turku: Práce vrchnej stavby ciest

  • Uverejnené
    17/02/2016
  • Lehota
    23/03/2016
  • Udelenie zákazky
    03/05/2016
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Varsinais-Suomen elinkeino-, liikenne ja ympäristökeskus
Miesto plnenia
NUTS code: FI19 Länsi-Suomi
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FI19 Länsi-Suomi
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45233220 Práce vrchnej stavby ciest
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
9,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
9,000,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
EPOELY/350/2016
Opis

Tienpäällystysurakka EPO 2016 käsittää maanteiden uusimista Pohjanmaan, Etelä-pohjanmaan ja Keski-Pohjanmaan maakuntien alueilla vuoden 2016 aikana. Urakka käsittää 150 000–200 000 tonnia AB ja PAB-massoja.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Varsinais-Suomen elinkeino-, liikenne ja ympäristökeskus
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not specified
Odhadovaná hodnota
9,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
9,000,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Skanska Asfaltti Oy
Poštová adresa: Viestikatu 3
Mesto: Kuopio
PSČ: 70600
Krajina: FIN
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.