Publications Office of the EU
Francúzsko-Laval: Poistenie majetku - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Laval: Poistenie majetku

  • Uverejnené
    27/09/2018
  • Lehota
    05/11/2018
  • Otváranie ponúk
    05/11/2018
  • Udelenie zákazky
    24/12/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Centre hospitalier de Laval
Miesto plnenia
NUTS code: FRG03 Mayenne
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRG03 Mayenne
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66515200 Poistenie majetku
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
200,035.72 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
365,266.12 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
AO_ASSURANCE_DAB_ET_STAT_2018_06
Opis

Prestation d'assurances dommages aux biens et risques statutaires pour le Centre hospitalier de Laval.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.achat-hopital.com/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
05/11/2018 14:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.