Publications Office of the EU
Španielsko-Marbella: Opravy a údržba výťahov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Marbella: Opravy a údržba výťahov

  • Uverejnené
    14/05/2021
  • Lehota
    14/06/2021
  • Otváranie ponúk
    16/06/2021
  • Udelenie zákazky
    07/09/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
AGENCIA PUBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL
Miesto plnenia
NUTS code: ES617 Málaga
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES617 Málaga
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50750000 Opravy a údržba výťahov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
241,207.20 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
87,997.68 EUR
Referenčné číslo ponuky
A.S.A.05/2021
Opis

SERVICIO DE MANTENIMIENTO INTEGRAL DE APARATOS ELEVADORES CON DESTINO A LA AGENCIA PÚBLICA EMPRESARIAL SANITARIA COSTA DEL SOL.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Agencia Pública Empresarial Sanitaria Costa del Sol
Vnútroštátne registračné číslo: Q7955060D
Poštová adresa: Autovía A-7, kilómetro 187
Mesto: Marbella (Málaga)
Kód NUTS: ES617
PSČ: 29603
Krajina: ESP
Hlavná adresa: http://juntadeandalucia.es/temas/contratacion-publica/perfiles-licitaciones.html
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
16/06/2021 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
241,207.20 EUR
Konečná hodnota zákazky
87,997.68 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: TK ELEVADORES ESPAÑA, S.L.U.
Poštová adresa:
Mesto: MALAGA
PSČ:
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.