Publications Office of the EU
Bulharsko-Pazardzhik: Tlačené výrobky a príbuzné produkty - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Bulharsko-Pazardzhik: Tlačené výrobky a príbuzné produkty

  • Uverejnené
    07/04/2018
  • Lehota
    17/05/2018
  • Otváranie ponúk
    18/05/2018
  • Udelenie zákazky
    09/08/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Община Пазарджик
Miesto plnenia
NUTS code: BG423 Пазарджик
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG423 Пазарджик
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
22000000 Tlačené výrobky a príbuzné produkty
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
37,184.00 BGN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
26,100.00 BGN
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Обществената поръчка предвижда изработването на банери, които ще бъдат използвани при провеждането на начална и на заключителна пресконференция по проекта за 3-те обекта – Пазарджик – 2 инсталации, Белово и Септември; дизайна и отпечатването на дипляни за представяне на резултатите при приключване на проекта; изработването и монтажа на билборди и постоянни табели. Билбордите ще бъдат монтирани преди стартирането на СМР по проекта, в чийто обхват попадат 3-те обекта на интервенция, на посочени от бенефициента места. Постоянните обяснителни табели ще бъдат монтирани след приключване на строителните работи по трите обекта на проекта. Изработване на плакати, стикери за брандиране на оборудването, брошури, папки, тефтери, тениски, шапки, моливи, химикали, флашки памет. Поръчката предвижда и организация, анонсиране и провеждане на пресконференции чрез 2 информационни събития на всеки от обектите, публикации в медиите – печатни и електронни медии. Организация и провеждане на официални церемонии „Първа копка” и „Откриване”.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Община Пазарджик
Vnútroštátne registračné číslo: 000351736
Poštová adresa: бул. „България“ № 2
Mesto: Пазарджик
Kód NUTS: BG423
PSČ: 4400
Krajina: BGR
Kontaktná osoba: Димитричка Ладжова
Hlavná adresa: https://www.pazardzhik.bg
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
18/05/2018 10:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.