Publications Office of the EU
Španielsko-Murcia: Rôzne potravinárske výrobky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Murcia: Rôzne potravinárske výrobky

  • Uverejnené
    26/07/2018
  • Lehota
    22/08/2018
  • Otváranie ponúk
    12/09/2018
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Murcia
Miesto plnenia
NUTS code: ES620 Murcia
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES620 Murcia
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
15800000 Rôzne potravinárske výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
351,620.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
0005/2018
Opis

Suministro de productos de alimentaicón en las Escuelas Infantiles municipales dependientes del Ayuntamiento de Murcia, mediante dos lotes.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Murcia
Vnútroštátne registračné číslo: P3003000A
Poštová adresa: Glorieta de España, 1
Mesto: Murcia
Kód NUTS: ES620
PSČ: 30004
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Murcia
Hlavná adresa: http://www.murcia.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
12/09/2018 08:39
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.