Publications Office of the EU
P-Angra do Heroísmo: Stavebné práce na stavbe budov škôl - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Angra do Heroísmo: Stavebné práce na stavbe budov škôl

  • Uverejnené
    07/06/2011
  • Lehota
    02/08/2011
  • Otváranie ponúk
    03/08/2011
  • Udelenie zákazky
    12/04/2012
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45214200 Stavebné práce na stavbe budov škôl
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
6,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
10,499,403.34 EUR
Referenčné číslo ponuky
Concurso Público n.º3/2011-SREF/DREF
Opis

A empreitada consiste na construção do corpo do auditório da escola secundária domingos rebelo.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
03/08/2011 10:30
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
6,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
10,499,403.34 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor, Engenharia, SA, Tecnovia-Açores-Sociedade de Empreitadas, SA
Poštová adresa: Rua Joaquim Marques, nº 34
Mesto: Ponta Delgada
PSČ: 9501-950
Krajina: PRT

Oficiálny názov: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor-Engenharia, SA, Tecnovia-Açores - Sociedade de Empreitadas, SA
Poštová adresa: Rua Joaquim Marques, nº 34
Mesto: Ponta Delgada
PSČ: 9500-950
Krajina: PRT
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.