-
Uverejnené27/06/2018
-
Lehota30/08/2018
-
Otváranie ponúk31/08/2018
-
Udelenie zákazky18/01/2019
-
Dnes03/09/2026
Pomôcky
Bulharsko-Sofia: Elektromery
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Oficiálny názov: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Vnútroštátne registračné číslo: 130277958
Poštová adresa: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Mesto: София
Kód NUTS: BG411
PSČ: 1784
Krajina: BGR
Kontaktná osoba: Светлана Илиева
Hlavná adresa: www.cez-rp.bg
Poštová adresa: ул. Г. Бенковски № 50-9
Mesto: Хасково
PSČ: 6300
Krajina: BGR
Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.