Publications Office of the EU
Grécko-Atény: Tomografické prístroje - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grécko-Atény: Tomografické prístroje

  • Uverejnené
    12/11/2011
  • Lehota
    09/01/2012
  • Otváranie ponúk
    10/01/2012
  • Udelenie zákazky
    20/12/2013
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33115000 Tomografické prístroje
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
528,455.28 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
649,440.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
31228/09-11-2011
Opis

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not specified
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
10/01/2012 11:00
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
528,455.28 EUR
Konečná hodnota zákazky
649,440.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Poštová adresa: Τζαβέλλα 1-3
Mesto: Αθήνα, Χαλάνδρι
PSČ: 152 31
Krajina: GRC
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.