Publications Office of the EU
PL-Strzelce Opolskie: Poskytovanie úverov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Strzelce Opolskie: Poskytovanie úverov

  • Uverejnené
    27/07/2011
  • Lehota
    01/09/2011
  • Otváranie ponúk
    01/09/2011
  • Udelenie zákazky
    28/09/2011
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: PL524 Opolski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
66113000 Poskytovanie úverov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,472,208.33 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,702,966.77 PLN
Referenčné číslo ponuky
ZP.271.1.11.2011
Opis

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Strzelce Opolskie kredytu długoterminowego, przeznaczonego na częściowe sfinansowanie zadań inwestycyjnych i remontowych realizowanych lub planowanych do realizacji przez Gminę Strzelce Opolskie.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/09/2011 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,472,208.33 PLN
Konečná hodnota zákazky
2,702,966.77 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Opole
Poštová adresa: ul. Książąt Opolskich 29
Mesto: Opole
PSČ: 45-005
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.