Publications Office of the EU
Francúzsko-Paríž: Technická pomoc - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Paríž: Technická pomoc

  • Uverejnené
    27/09/2014
  • Lehota
    05/11/2014
  • Otváranie ponúk
    05/11/2014
  • Udelenie zákazky
    22/01/2015
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Sipperec
Miesto plnenia
NUTS code: FR10 Île de France
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71356200 Technická pomoc
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
400,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
14S032
Opis

Le marché porte sur une mission d'assistance stratégique et technico-économique relative à la mise en œuvre de la compétence «Électricité» du Syndicat. Cette assistance comporte principalement trois domaines d'intervention et d'apport:
— la «distribution publique d'électricité» (valorisation de la concession, suivi des différents aspects de l'exécution du contrat, redevances, éligibilité, extension des utilisations du réseau (CPL), qualité, impact pour les collectivités concédantes et les citoyens-usagers de la construction et de l'évolution du Tarif d'utilisation des réseaux publics d'électricité (Turpe), etc.),
— la fourniture d'électricité au tarif réglementé et l'ensemble des questions afférentes (suivi des différents aspects de l'exécution du contrat, précarité énergétique, évolutions tarifaires, etc...),
— les objectifs et le positionnement à moyen terme du Sipperec ainsi que la mise au point et le suivi des plans d'actions correspondants à la compétence «électricité».

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
05/11/2014 14:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
400,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
400,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SARL Le Caloch Consultant
Poštová adresa: 66 rue Jean Baptiste Lebas
Mesto: Bondues
PSČ: 59910
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.