Publications Office of the EU
AT-Sankt Pölten: Výťahy, šikmé výťahy, zdvíhadlá, eskalátory a pohyblivé chodníky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

AT-Sankt Pölten: Výťahy, šikmé výťahy, zdvíhadlá, eskalátory a pohyblivé chodníky

  • Uverejnené
    14/07/2011
  • Lehota
    10/08/2011
  • Otváranie ponúk
    11/08/2011
  • Udelenie zákazky
    24/02/2012
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
42416000 Výťahy, šikmé výťahy, zdvíhadlá, eskalátory a pohyblivé chodníky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,978,070.24 EUR
Referenčné číslo ponuky
BD6-LKH-91/120-2011
Opis

LKT Mödling - 595.1 Fördertechnische Anlagen.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
11/08/2011 14:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1,978,070.24 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: KONE AG
Poštová adresa: Peppertstraße 33/6
Mesto: Sankt Pölten
PSČ: 3100
Krajina: AUT
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.