Publications Office of the EU
Poľsko-Wroclaw: Bezpečnostné služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Wroclaw: Bezpečnostné služby

  • Uverejnené
    21/08/2015
  • Lehota
    21/09/2015
  • Udelenie zákazky
    26/09/2017
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79711000 Monitorovanie poplachov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
9,620,430.00 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
9,100,872.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
WNP/432/PO/2015
Opis

Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia realizowana w kompleksach koszarowych WSOWL 2845 we Wrocławiu, 3856 w Rakowie Wielkim oraz 2624 w Szklarskiej Porębie w okresie od 1.1.2016 r. do 31.12.2018 r. w systemie zmianowym całodobowym, realizowanym przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną, a polegająca na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
9,620,430.00 PLN
Konečná hodnota zákazky
9,100,872.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Konsorcjum: a. Agencja Ochrony Osób i Mienia Guard – Service Sp. z o.o. oraz b. Guard – Systemy Sp. z o.o.
Poštová adresa: ul. Tatrzańska 6a
Mesto: Poznań
PSČ: 60-413
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.