Publications Office of the EU
Sanitárne zariadenia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Sanitárne zariadenia

  • Udelenie zákazky
    08/08/2024
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Landkreis Schwandorf
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE239 Schwandorf
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45332400 Inštalovanie pevného sanitárneho príslušenstva
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
282,759.16 EUR
Referenčné číslo ponuky
1.2702.9450/11
Opis

1x domáca vodná stanica11x rozdeľovač prietoku7x hygienická splachovacia stanicaca. 200m SML potrubie cca. 200m plastové kanalizačné potrubie cca. 850 m potrubie na pitnú vodu15x toalety3x toalety bezbariérové10x pisoárový systém42x umývadlové systémy4x výtoková nádrž1x podlahový odtok2x podlahová vanička

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Nie je k dispozícii
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Der Preis ist das einzige Zuschlagskriterium.
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
282,759.16 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Rudolf Mutzbauer GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Pfreimd
PSČ: 92536
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.