Publications Office of the EU
Francúzsko-Mâcon: Stavebné práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Francúzsko-Mâcon: Stavebné práce

  • Uverejnené
    06/05/2017
  • Lehota
    09/06/2017
  • Otváranie ponúk
    20/06/2017
  • Udelenie zákazky
    29/11/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
OPAC Saône et Loire — Pffice public de l'habitat
Miesto plnenia
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45000000 Stavebné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
642,573.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
5,245,507.26 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
9
Referenčné číslo ponuky
17S0026
Opis

La consultation concerne la réhabilitation de 428 logements (15 bâtiments).
Sur le volet énergétique, ces bâtiments sont classés en étiquette c et d, leur performance énergétique est correcte. Néanmoins, l'ensemble des logements verraient leur performance énergétique améliorée du fait du remplacement des équipements de chauffage et de l'isolation des toitures terrasses.
Par ailleurs, le projet consiste à intervenir sur les extérieurs et les communs des immeubles afin de conforter l'activité de ce quartier.
Enfin, des travaux dans les logements sont prévus, notamment la rénovation des installations électriques, des équipements sanitaires et embellissement des pièces.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: OPAC Saône-et-Loire — office public de l'habitat
Vnútroštátne registračné číslo: 77859650200030
Poštová adresa: 800 avenue Mal De Lattre de Tassigny TSA 90001
Mesto: Mâcon
Kód NUTS: FR263
PSČ: 71009
Krajina: FRA
Kontaktná osoba: Service contrats marchés
Hlavná adresa: http://www.opacsaoneetloire.fr
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
20/06/2017 10:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.