Publications Office of the EU
Nemecko-Mohuč: Tlačené výrobky a príbuzné produkty - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Mohuč: Tlačené výrobky a príbuzné produkty

  • Uverejnené
    11/08/2023
  • Lehota
    08/09/2023
  • Otváranie ponúk
    08/09/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Landesbetrieb Daten und Information Rheinland-Pfalz (LDI)
Miesto plnenia
NUTS code: DEB35 Mainz, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEB35 Mainz, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
22000000 Tlačené výrobky a príbuzné produkty
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
3,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
420-026603
Opis

Gegenstand der vorliegenden Ausschreibung ist der Abschluss einer Rahmenvereinbarung über die Lieferung von Druckerverbrauchsmaterial für Druckertypen der Marke "Lexmark".

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://Landesverwaltung.vergabe.rlp.de/VMPSatellite/notice/CXPDYYDYCUY
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
08/09/2023 12:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
3,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.