Publications Office of the EU
Španielsko-Madrid: Zdravotnícke vybavenie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Madrid: Zdravotnícke vybavenie

  • Uverejnené
    10/07/2023
  • Lehota
    07/08/2023
  • Otváranie ponúk
    23/08/2023
  • Udelenie zákazky
    09/10/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Servicio Madrileno de Salud, Hospital Universitario La Paz
Miesto plnenia
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES300 Madrid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,132,368.48 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
348,482.56 EUR
Referenčné číslo ponuky
P.A. 2023-0-43.
Opis

Suministro de sistema robótico para artroplastia de rodilla y cadera y suministro de material fungible para el Hospital Universitario la Paz

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariolapaz
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
23/08/2023 09:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,132,368.48 EUR
Konečná hodnota zákazky
348,482.56 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: STRYKER IBERIA S.L.
Poštová adresa:
Mesto: Alcobendas
PSČ:
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.